VI ØNSKER Å VÆRE ENGASJERTE, NYTENKENDE og LØSNINGSORIENTERTE I VÅR HVERDAG.

Ledelse

Svoren, Egil II

Egil Svoren

Administrerende direktør CEO es@schage.no 90095075 Last ned kontaktkort

Eiendomsavdelingen

Sandnes, Tarjei-web

Tarjei Sandnes

Eiendomsdirektør Property Director tarjei@saltoeiendom.no 97180997 Last ned kontaktkort
Schage, Ewa-web

Ewa Storløkken Schage

Eiendomssjef Property Manager ewa@saltoeiendom.no 93039758 Last ned kontaktkort
Hansen, Roy-web

Roy Hansen

Eiendomssjef Property manager roy@saltoeiendom.no 90995160 Last ned kontaktkort
Bareksten, Thor-web

Thor L. Bareksten

Innleid konsulent thor@saltoeiendom.no 90661509 Last ned kontaktkort

Økonomiavdelingen

Wingerei, Joachim-web

Joachim Bentserud Wingerei

Investerings- og finanssjef Head of investments and financing joachim@saltoeiendom.no 91570172 Last ned kontaktkort
Gilhaugen, Nils Jakob-web

Nils Jakob Gulhaugen

Regnskapssjef Head of Accounting nilsjakob@saltoeiendom.no 47463478 Last ned kontaktkort
Regstad, Tron-web

Tron Regstad

Business Controller Business Controller tron@saltoeiendom.no 91137660 Last ned kontaktkort
Lyngstad, Leena-web

Leena Mari Male Lyngstad

Business Controller Business Controller leena@saltoeiendom.no 98477883 Last ned kontaktkort

HR & adm-avdeling

Madsen, Pia-web

Pia Madsen

HR og Administrasjonssjef Head of HR and Administration pia@saltoeiendom.no 48067820 Last ned kontaktkort
Romsås, Tove-web

Tove Kristin Romsås

Administrasjonsansvarlig Administration officer/reception tove@saltoeiendom.no 66765100/98212009 Last ned kontaktkort

Markedsavdelingen

Thjomoe, Ingrid-web

Ingrid Lund Thjømøe

Digital markedsfører Digital Marketing ingrid@saltoeiendom.no 92634327 Last ned kontaktkort

Teknisk

Paus, Sole-web

Sole Paus

Teknisk sjef Technical Manager sole@saltoeiendom.no 47484086 Last ned kontaktkort
Svoren, Mathias-web

Mathias Svoren

Teknisk ansvarlig Technical Officer mathias@saltoeiendom.no 99467680 Last ned kontaktkort