VI ØNSKER Å VÆRE ENGASJERT, NYTENKENDE og LØSNINGSORIENTERT I VÅR HVERDAG.

Ledelse

Ansattbilde_263x263px_Egil-Svoren_empthumb

Egil Svoren

Administrerende direktør CEO es@schage.no 90095075 Last ned kontaktkort

Utleie- og forvaltningsavdelingen

Roy Hansen

Eiendomssjef Property manager roy@saltoeiendom.no Last ned kontaktkort
TTL_3015

Tarjei Sandnes

Eiendomsdirektør Property Director tarjei@saltoeiendom.no 97180997 Last ned kontaktkort
TTL_2989

Erling Skovli

Eiendomssjef Property Manager erling@saltoeiendom.no 97725871 Last ned kontaktkort
ansatt-redigert

Rune Eilertsen

Eiendomssjef Property Manager rune@saltobysenteret.no 97011198 Last ned kontaktkort
TTL_3037-2

Ewa Storløkken Schage

Eiendomssjef Property Manager ewa@saltoeiendom.no 93039758 Last ned kontaktkort

Økonomiavdelingen

TTL_3109

Joachim Bentserud Wingerei

Investerings- og finanssjef Head of investments and financing joachim@saltoeiendom.no 91570172 Last ned kontaktkort
NilsJakob-redigert

Nils Jakob Gulhaugen

Regnskapssjef Head of Accounting nilsjakob@saltoeiendom.no 47463478 Last ned kontaktkort
Tron Regstad-redigert

Tron Regstad

Business Controller Business Controller tron@saltoeiendom.no 91137660 Last ned kontaktkort
TTL_3069

Leena Mari Male Lyngstad

Business Controller Business Controller leena@saltoeiendom.no 98477883 Last ned kontaktkort

HR & adm-avdeling

Pia_lav

Pia Madsen

HR og Administrasjonssjef Head of HR and Administration pia@saltoeiendom.no 48067820 Last ned kontaktkort
TTL_2852

Tove Kristin Romsås

Administrasjonsansvarlig Reception tove@saltoeiendom.no 66765100 Last ned kontaktkort

Markedsavdelingen / Salto digitalbyrå

TTL_2972

Bente Vikenes

Markedssjef Head of marketing bente@saltoeiendom.no 90193900 Last ned kontaktkort
Katharina-redigert

Katharina Mila Hesby

Digital markedsfører Digital Marketing Katharina@saltoeiendom.no 90674330 Last ned kontaktkort
KristineGullaksen

Kristine Gullaksen

DIGITAL MARKEDSFØRER DIGITAL MARKETING kristineg@saltoeiendom.no 92431058 Last ned kontaktkort
TTL_2960

Ingrid Lund Thjømøe (permisjon)

Digital markedsfører Digital Marketing ingrid@saltoeiendom.no 92634327 Last ned kontaktkort

Teknisk

TTL_2901

Mathias Svoren

Teknisk ansvarlig Technical Officer mathias@saltoeiendom.no 99467680 Last ned kontaktkort